Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 3 dni temu

 

Wydział Zarządzania i Logistyki
Tytuł Nazwisko Imię E-mail
dr inż. Anszczak Marcin marcin.anszczak@uth.edu.pl 
dr Bednarski Mirosław miroslaw.bednarski@uth.edu.pl   
dr Ciosek Anna anna.ciosek@uth.edu.pl 
dr inż. Ćwik Bogdan marcin.anszczak@uth.edu.pl 
dr inż. Fura Ireneusz ireneusz.fura@uth.edu.pl 
dr Gawkowski Krzysztof krzysztof.gawkowski@uth.edu.pl 
dr hab. Gołębiowska Anna anna.golebiowska@uth.edu.pl 
dr Hofman Krzysztof krzysztof.hofman@uth.edu.pl 
prof. dr inż. Jemioło Tadeusz tadeusz.jemiolo@uth.edu.pl 
dr Jurczak Jolanta jolanta.jurczak@uth.edu.pl 
dr hab. Korycki Stefan stefan.korycki@uth.edu.pl 
dr inż. Krysiński Stanisław stanislaw.krysinski@uth.edu.pl 
dr Kwasek Artur artur.kwasek@uth.edu.pl 
  Malec Norbert norbert.malec@uth.edu.pl 
dr Milczarczyk-Woźniak Agnieszka agnieszka.milczarczyk-wozniak@uth.edu.pl 
dr inż. Milewski Leonard leonard.milewski@uth.edu.pl 
dr hab. Milic-Czerniak Róża roza.milic-czerniak@uth.edu.pl 
dr Nowak Zbigniew zbigniew.nowak@uth.edu.pl 
dr Nowocień Agnieszka agnieszka.nowocien@uth.edu.pl 
dr hab. Polak Roman roman.polak@uth.edu.pl 
dr hab. Przychocka Iwona iwona.przychocka@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Pyza Dariusz dariusz.pyza@uth.edu.pl 
dr Rubaszkiewicz Jerzy jerzy.rubaszkiewicz@uth.edu.pl 
dr Runiewicz Renata renata.runiewicz@uth.edu.pl 
prof. dr hab. Sikorski Jerzy jerzy.sikorski@uth.edu.pl 
dr Stawicka Małgorzata malgorzata.stawicka@uth.edu.pl 
dr Surdyk Krzysztof krzysztof.surdyk@uth.edu.pl 
dr Szczerbak Monika monika.szczerbak@uth.edu.pl 
dr Ścigała Magdalena magdalena.scigala@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Telep Jerzy jerzy.telep@uth.edu.pl 
dr Walkowiak Jerzy jerzy.walkowiak@uth.edu.pl 
dr Wasielewski Zbigniew zbigniew.wasielewski@uth.edu.pl 
dr Waśkiewicz Ryszard ryszard.waskiewicz@uth.edu.pl 
dr inż. Wierzbicki Tomasz tomasz.wierzbicki@uth.edu.pl 
dr Wikarczyk Agnieszka agnieszka.wikarczyk@uth.edu.pl 
dr inż. Wojciechowski Andrzej andrzej.wojciechowski@uth.edu.pl 
dr inż. Zielony Mirosław miroslaw.zielony@uth.edu.pl 
dr inż. Ziemski Waldemar waldemar.ziemski@uth.edu.pl 
dr Żylińska Justyna justyna.zylinska@uth.edu.pl 

 

Wydział Inżynieryjny
Tytuł  Nazwisko Imię E-mail
dr hab. inż. Bańkowski Wojciech wojciech.bankowski@uth.edu.pl 
dr inż. arch. Brych-Barwicka Małgorzata malgorzata.brych-barwicka@uth.edu.pl 
dr inż. Ćwik Bogdan bogdan.cwik@uth.edu.pl 
mgr inż. Dyga Grzegorz grzegorz.dyga@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Ewertowski Janusz janusz.ewertowski@uth.edu.pl 
dr inż. Glinko Grzegorz grzegorz.glinko@uth.edu.pl 
mgr inż. Godziński Wojciech wojciech.godzinski@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Graczyk Mirosław miroslaw.graczyk@uth.edu.pl 
prof. dr hab. inż. Jacyna Marianna marianna.jacyna@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Jacyna-Gołda Ilona ilona.jacyna-golda@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Korzeb Jarosław jaroslaw.korzeb@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Pyza Dariusz dariusz.pyza@uth.edu.pl 
dr inż. Trawiński Grzegorz grzegorz.trawinski@uth.edu.pl 
dr inż. Wieczorek Marcin marcin.wieczorek@uth.edu.pl 
dr inż. Wierzbicki Tomasz tomasz.wierzbicki@uth.edu.pl 
dr inż. Wojciechowski Andrzej andrzej.wojciechowski@uth.edu.pl 
dr hab. inż. Ziółkowski Jarosław jaroslaw.ziolkowski@uth.edu.pl 
prof. dr hab. inż. Żółtowski Bogdan bogdan.zoltowski@uth.edu.pl 

 

dr inż. Cichorski Waldemar waldemar.cichorski@uth.edu.pl 
dr inż. arch.  Markowski Hubert hubert.markowski@uth.edu.pl 
dr inż.  Tkaczyk Stanisław stanislaw.tkaczyk@uth.edu.pl 
dr hab. inż.  Izdebski Mariusz mariusz.izdebski@uth.edu.pl 
dr  Lewiński Ryszard ryszard.lewinski@uth.edu.pl 
dr hab. inż.  Matej Jan jan.matej@uth.edu.pl 
prof. dr hab. Inż.  Siergiejczyk Mirosław miroslaw.siergiejczyk@uth.edu.pl 

 

 

Wydział w Płońsku
Tytuł  Nazwisko Imię E-mail
dr Bednarski Mirosław miroslaw.bednarski@uth.edu.pl 
dr hab. Bojewska Barbara barbara.bojewska@uth.edu.pl 
dr inż. Krysiński Stanisław stanislaw.krysinski@uth.edu.pl 
dr inż. Milewski Leonard leonard.milewski@uth.edu.pl 
dr Miłosz Tadeusz tadeusz.milosz@uth.edu.pl 
dr hab. Polak Roman roman.polak@uth.edu.pl 
dr Szałkowska-Kozyra Krystyna krystyna.szalkowska-kozyra@uth.edu.pl